Skip Navigation
InitialsDiceBearhttps://github.com/dicebear/dicebearhttps://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/„Initials” (https://github.com/dicebear/dicebear) by „DiceBear”, licensed under „CC0 1.0” (https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/)FL
Posts
0
Comments
12
Joined
2 yr. ago
  • Just wondering you mention easy and cheap. I am paying around $4 for a loaf of decent ingredients (nothing too great but nothing horrible) plain bread. What is the cost for making it yourself?

  • Permanently Deleted

  • I agree. More users don't necessarily make discussions better. 90% of comments on reddit are useless.

    That being said you do need a certain amount of people for a discussion, and the more people you have the likelihood of someone being educated in the subject grows.

  • I bought different equipment. This year I acquired: set of rings, 30lb slam ball, Thai skipping rope. I will watch a couple videos every couple of weeks and pick up new workouts, though the main ones still remain, but it helps to keep workouts fresh